top of page

Çözümlerimiz

7Core & 7Cloud - Uygulama Modernizasyonu

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte, işletmelerin uygulamalarını modernize etmeleri ve çağın gereksinimlerine uyum sağlamaları giderek daha önemli hale gelmektedir. Geleneksel altyapıdan kurtulmak ve eski sistemlerin getirdiği kısıtlamalardan uzaklaşmak için uygulama modernizasyonu kaçınılmaz bir adımdır. Firmamız olarak, müşterilerimizin bu modernizasyon sürecinde yanlarında olmak ve onlara en son teknolojilerle donatılmış çözümler sunmak için buradayız.

7Vector - Hızlı ve Akıllı Arama Sistemleri

7Vector ile kurumların kendilerine ait, kendi verileri (belge, resim, ses ve video) üzerinde yapacakları aramalarda en doğru sonuçları en hızlı şekilde getiren Yapay Zekâ destekli bir sistem geliştirilmesi hedeflenmektedir.

7Sense - Akıllı Kamera Sistemleri

7Sense ile sadece görüntü alma işine yarayan vasat kameralar, çağımızın getirdiği yeni teknolojilerle donanmış yetenekli kameralar haline getirilecek.  7Sense akıllı kamera sisteminin barındırdığı yapay zekâ algoritmalarıyla video ve ses verileri işlenerek hareket, nesne, olay, şüpheli durum gibi birçok tespit otomatik olarak yapılacak ve kullanıcılara uyarı olarak sunulacaktır. 

Akıllı kameraların yüksek maliyetlerinden tasarruf edilecek, eski kalan ama işlevini yitirmeyen kameralar ise daha ileri teknolojilerle hizmet vermeye devam edecek.

bottom of page